czwartek, 22 sierpnia 2013

Bogactwo soku aloe vera

Jedną z najwspanialszych roślin na świecie jest Aloe Vera z której uzyskuje się bogaty we wszelkie substancje odżywcze miąższ. Na bazie tego miąższu produkuje się zarówno kosmetyki jak i suplementy diety. Podstawowym produktem na bazie miąższu aloesowego są napoje aloesowe.
Dlaczego zatem pić aloes? Odpowiedź jest prosta: ponieważ jest to jedna z niewielu roślin, której miąższ tak wspaniale reguluje funkcje trawienne, oraz regeneruje nadwyrężone złym odżywianiem jelita jak również cały układ pokarmowy.
Aby napój aloesowy był wartościowy, muszą zostać spełnione określone warunki:

najważniejsza jest wysoka zawartość czystego miąższu z aloesu- aloevera, pozyskanego z liści roślin uprawianych co najmniej 4 lata. Aby wprowadzony do organizmu napój był absolutnie bezpieczny w używaniu na co dzień, musi być bardzo dokładnie oczyszczony z aloiny i emodyny - dwóch substancji o działaniu przeczyszczającym, znajdujących się w skórce liścia aloesowego - i tak właśnie dzieje się w przypadku wszystkich napojów aloesowych Forever Living Products. Zawartość czystego miąższu Aloe Vera (stabilizowanego miąższu AloeVera) waha się w granicach 89 - 97,4%. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdzają, że zawartość aloiny i emodyny nie przekracza 5 ppm (ang. parts per milion). Miąższ Aloe Vera to wspaniały dodatek do codziennej diety, służący wzmocnieniu i poprawie kondycji nie tylko jelit ale całego organizmu!